Selma Eruzun
Dünyanın en güçlü harfi M. Yüksek performans ve günlük kullanımda ihtiyacınız olan konforu bir arada sunan BMW M modelleri, bu Cumartesi günü (28/09/2013) Bağdat Caddesi’nde. BMW M Modellerini daha yakından tanımak, simülasyon oyunları ve sürprizlerle dolu keyifli bir gün geçirmek için sizleri de aramıza bekliyoruz. #kosifleroto #bmw #m #auto #instamag #iphonesia #instadaily #instaturkey #instagramhub #instaistanbul #photobest #photodaily #popularnow #followme  (Kosifler Oto’da)
  1. Dünyanın en güçlü harfi M. Yüksek performans ve günlük kullanımda ihtiyacınız olan konforu bir arada sunan BMW M modelleri, bu Cumartesi günü (28/09/2013) Bağdat Caddesi’nde. BMW M Modellerini daha yakından tanımak, simülasyon oyunları ve sürprizlerle dolu keyifli bir gün geçirmek için sizleri de aramıza bekliyoruz. #kosifleroto #bmw #m #auto #instamag #iphonesia #instadaily #instaturkey #instagramhub #instaistanbul #photobest #photodaily #popularnow #followme (Kosifler Oto’da)

  1. 2 notTimestamp: Cuma 2013/09/27 16:56:10instaistanbulkosiflerotophotodailyautomiphonesiafollowmebmwinstaturkeyinstadailypopularnowinstagramhubinstamagphotobest
  1. malek-al-maleki bunu seruzun kullanıcısından yeniden blogladı
  2. seruzun bunu gönderdi